Dostawa i koszty wysyłki

Koszty wysyłki i dostawa

  1. Wszystkie paczki z uwagi za niestandardowy sposób pakowania i gabaryty wysyłane są KURIEREM za pośrednictwem firmy kurierskiej tylko na terenie Polski.
  2. Staramy się łączyć zamówienia- jeżeli złożysz kolejne zamówienie, a poprzednie jest w trakcie realizacji- wyślemy je razem, aby tylko jeden raz naliczyć koszty przesyłki.
  3. Przesyłka gratis dotyczy zamówień przekraczających kwotę 300 zł o sumarycznej wadze do 30 kg oraz w całości zapłaconych przelewem na nasze konto bankowe.
  4. System sklepu internetowego www.bedpet.pl nalicza koszty przesyłki na podstawie sumarycznej wagi zamówienia.
  5. System sklepu internetowego www.bedpet.pl uwzględnia przesyłkę gratis – przy zamówieniach powyżej 300 zł z opcją zapłaty „przedpłata na konto” nie nalicza kosztów transportu.
  6. W przypadku przedpłaty na konto należy przelać kwotę za zamówione produkty + koszty wysyłki (nie dotyczy zamówień powyżej 300 zł- wówczas należy przelać tylko kwotę za zamówiony towar).
  7. Zamówienie jest realizowane od momentu wpływu środków na konto (nie dotyczy przesyłek pobraniowych)
  8. W przypadku braku rezygnacji towar jest wysyłany na wskazany przez klienta adres. Klient jest zobowiązany do odbioru przesyłki.
  9. JEŚLI REZYGNUJESZ Z ZAMÓWIENIA POINFORMUJ NAS O TYM PRZED WYSYŁKĄ TOWARU.
  10. Towar od momentu wysyłki jest dostarczany następnego dnia do adresata (nie uwzględniamy sobót, niedziel i świąt)
  11. Prosimy o podawanie PRAWIDŁOWYCH numerów telefonów- ułatwia to znacznie komunikację między klientem i kurierem w celu umówienia godziny dostarczania przesyłki.